הרצאה לימודית אחת
שני תאריכים

 

✅יום חמישי אפריל 11 – שעה 6 בערב שעון קליפורניה | 9 בערב שעון ניו יורק

 

✅יום שישי אפריל 12 – שעה 12 (NOON) בצהריים שעון קליפורניה | 3 אחה”צ שעון ניו יורק

הרשמה

  *שם פרטי

  *שם משפחה

  *אמייל

  את החלום האמריקאי שלי התחלתי לחלום בעברית כשעוד חייתי בארץ ואת קריירת ההשקעות שלי בנדלן בארה”ב התחלתי כשהתגוררתי בתל אביב בשנת 2002. השקעה מרחוק.

  ב 2004 עברתי לארה”ב והמשכתי להשקיע באופן אינטנסיבי, התפקחתי מהחלום (המשבר של שנת 2008) והמשכתי מפוקח יותר ומנוסה יותר בתחום. מאז פיתחתי מתודולוגית עבודה ומערך בשטח שמסייע לי וללקוחותיי להשקיע באופן בטוח יותר.

  עד היום במהלך עבודתי סייעתי להרבה משקיעים לקנות למעלה מ 5,000 בתים להשקעה לטווח ארוך, במקומות שונים ברחבי ארה”ב, במטרויים כגון: נשוויל, דאלאס, יוסטון, טמפה, אורלנדו, קנזס סיטי, סיינט לואיס, ברמינגהם ועוד.

  החשיבה תמיד הייתה – איך ניתן לייצר סביבה תומכת לקבלת החלטות עבור הלקוחות שלנו, איזה נכסים לרכוש ולמה, אילו איזורים נחשבים טובים ולמה, איך מבצעים ניתוח עיסקה ריאלי, ובעיקר איך ניתן לייצר סביבת השקעה עם אנשים שניתן באמת לסמוך עליהם בכל האספקטים הקשורים להשקעה – החל מקבלת מענה לשאלות שיש לנו כמשקיעים, דרך הימנעות או פתרון בעיות שקשרות להשקעה במהלך הדרך כגון: עזרה בבעיות שצצות, מתי למכור ובאיזה אופן, ואיך ניתן להתקדם עם השקעות נוספות ו/או לשפר תזרים ולשפר את ההשקעה.

  רוב הלקוחות שלנו חיים בארה”ב וקונים נכסים באזורים שונים, המרוחקים ממקום מגוריהם. על מנת לעשות זאת הם נעזרים בצוותי השטח שלנו ובתמיכה שאנחנו נותנים שמלווה אותם לאורך התהליך, ובצמתי קבלת ההחלטות הרבים שיש.

  אני מזמין את כל מי שחושב על להשקיע בנדל”ן אבל חושש מהרעיון של לקנות נכס הרחק ממקום המגורים, או פשוט מרגיש שבלי התמיכה הנכונה קשה להצליח, או שפשוט מרוב אפשרויות לא יודע בעצם מה לבחור.

  לוובינר אני מביא המון שנים של ניסיון ועשייה ועושה סדר בכל מני אספקטים של השקעה.

   

  אז למי מתאים הוובינר:

  – למי שחי בארה”ב, ובעיקר למי שחי במקומות בו הנדל”ן יקר ויחס השכ”ד למחיר הרכישה נמוך. מקומות כגון ניו יורק רבתי, בוסטון, סיאטל, והאזורים השונים בקליפורניה

  – למי שחי בארה”ב ויש לו יכולת לקבל משכנתה או יכולת לקנות במזומן

  – למי שכבר זמן מה מנסה להבין איך להשקיע אבל חסרים לו כלים ליישם

  – למי שכבר רכש נכס/ים אבל מרגיש תקוע ולא בטוח כיצד להתקדם

   

  על מה נדבר:

  – האם עכשיו זה זמן טוב להשקיע?

  – באילו שווקים נכון להשקיע ולמה?

  – האם אפשרי להשקיע באזור הרחוק ממקום מגוריי?

  – איך להתמודד עם הריביות של ימים אלו?

  – איזה משכנתה כדאי לקחת ולמה או האם בכלל לקנות במזומן?

  – אילו נכסים מומלץ לקנות ולמה?

  – עבודה עם חברות ניהול?

  – וכמובן . . . . תשובות לשאלות של המשתתפים

   

  ההשתתפות ללא עלות אבל כרוכה בהרשמה

  למי שלא יכול להשתתף – מומלץ להירשם ע”מ לקבל את ההקלטה תישלח למי שנרשם.